42 999 ₴
29 999 ₴
Підсилює яскраву красу пікселів OLED-дисплеїв LG із самопідсвічуванням. Функція Brightness Booster виводить вдосконалення ШІ-процесора α9 Gen 5 на новий рівень, забезпечуючи до 20%2 більше яскравості. Тепер візуальні ефекти виглядають яскравіше завдяки чудовій енергоефективності.

Інтелект, що стоїть за красою. Завдяки глибокому навчанню, ШІ-процесор LG α9 Gen 5 покращує об'єкти на передньому і задньому плані, додаючи їм природну глибину, і робить кольори вражаюче яскравими і водночас точними.

ШІ-процесор α9 Gen 5 перетворює 2-канальний звук на віртуальний 7.1.2-канальний. Відчуйте дію та хаос навколо себе, ніби ви - головний герой фільму.

Потрібне натхнення для вечора кіно? ThinQ дає рекомендації, засновані на вашому смаку. Налаштуйте профілі для всіх членів сім'ї, щоб швидко зануритися в улюблений серіал і отримувати персоналізовані новини та спортивні новини.

Покращуйте свою гру з першими в індустрії телевізорами з підтримкою Dolby Vision Gaming 4K з частотою 120 Гц для більш плавного та реалістичного ігрового процесу. Завдяки часу відгуку 0,1 мс, сумісності з NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium та підтримці VRR навіть надшвидкісні дії виглядають чіткими та плавними.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 42 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 52 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | WeTab |
| Модельний рік | 2022 |
| Зображення | |
| Яскравість | 200 cd/m² |
| Час відгуку | 1.8 мс |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Розміри | |
| Ширина | 932 мм |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | OLED |
| VESA | 300x200 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Аудіокодери | Dolby Digital / LG Sound Sync / SoundBar Mode Control |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 10 |
| Рік моделі | 2022 |
| Технології поліпшення зображення | HLG (Hybrid Log Gamma) / Dolby Vision / Dolby Vision IQ / HDR10 Pro |
| Енергоспоживання | 52/0.5 Вт |
| Центральний процесор | α9 Gen 5 AI Processor 4K |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 932x540x41 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | webOS 22 |
| Тип пульта | Bluetooth |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Діагональ екрана | 42 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | IR Out x 1 |
| Форма екрана | пряма |