



64 999 ₴
42 500 ₴
Вдосконалений 4K OLED-процесор бере звичайну картинку і робить її надзвичайною. Завдяки пікселям, що самопідсвічуються, і квантовим точкам ви завжди зможете насолоджуватися природно яскравим і барвистим зображенням. OLED-телевізор Samsung з роздільною здатністю 4K працює в тандемі з потужним процесором зі штучним інтелектом, щоб забезпечити чудову контрастність і чітке зображення у форматі 4K. Кінцевий результат - деталізація зображення, від якої перехоплює подих.

Це правда - Samsung зробив OLED ще кращим, додавши QD (квантові точки) для найкращих розважальних вражень. Отримайте неймовірну деталізацію, чисті чорні кольори, неймовірну яскравість екрану та понад мільярд відтінків кольорів у поєднанні з 8,3 мільйонами пікселів, що самопідсвічуються (надшвидко перемикаються крихітними вогниками), для контрастності, яка є практично безмежною. OLED-телевізор Samsung з роздільною здатністю 4K приносить відчуття кінотеатру у ваш дім.

Відчуйте, як все, що ви дивитеся, трансформується в 4K. Нейронний квантовий процесор 4K працює за кадром, використовуючи 20 спеціалізованих мереж для оптимізації зображення сцена за сценою. Процесор на основі штучного інтелекту керує інтуїтивно зрозумілою приставкою Smart TV Hub, звуком Dolby Atmos і майстерно розширеним 4K.

Подивіться, як найновіші голлівудські фільми та потокові шоу у форматі HDR вистрибують з екрану з неймовірною деталізацією та кольором. Samsung Quantum HDR OLED розширює динамічний діапазон за межі можливого у форматі HD. Це дає змогу переходити від глибокого чорного до чіткого білого з широким спектром кінематографічних кольорів.

Провідні в галузі експерти з кольору Pantone використовували суворі стандарти тестування та калібрування, щоб визначити, що OLED-дисплеї Samsung точно імітують повний спектр кольорів Pantone. Будь то кобальтово-синій або сапфірово-синій, ви побачите його таким, яким його задумав режисер. Ці експерти також визначили понад сто різноманітних відтінків шкіри, тому люди з усього світу представлені на екрані так, як вони виглядають за кадром.

Пориньте у захопливий кінематографічний об'ємний звук Dolby Atmos, вбудований прямо в телевізор Samsung. Багатоканальні динаміки телевізора дозволять вам відчути себе частиною дії зі звуком, що наближається з усіх боків. Крім того, бездротовим способом підключіть до OLED-телевізора Samsung 4K Soundbar від Samsung, щоб ще більше покращити якість звуку за допомогою Wi-Fi, і вам більше не знадобляться непривабливі кабелі.

Насолоджуйтеся динамічним, реалістичним звуком, який переміщується по екрану та відповідає дії завдяки функції Samsung Object Tracking Sound. Відстежуйте кожне жахливе зітхання або чуйте рев натовпу, що рухається по полю, завдяки функції відстеження голосу, яка забезпечує більш реалістичне відтворення людського голосу. Завдяки 6 спеціальним динамікам, у тому числі спрямованим вгору, вбудованим у телевізор, ви насолоджуватиметеся об'ємним 3D-звуком, який занурить вас у кожну мить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Операційна система | Tizen |
| Модельний рік | 2022 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1244.28 мм |
| Висота | 703.58 мм |
| Глибина | 40.64 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QD-OLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| VESA | 300x200 |
| Діагональ екрана | 55 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA / Miracast |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | Satellite In x 2 |
| Аудіокодери | Dolby Atmos |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Вага (кг) | 20 |
| Рік моделі | 2022 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HDR10+ / HDR10+ Adaptive / HDR10+ Gaming / HLG / Quantum HDR |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1224.28 x 703.58 x 40.64 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | Tizen 6.5 |
| Тип пульта | Bluetooth |