37 999 ₴
24 500 ₴

Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому світлодіодному телевізорі 4K UHD. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість зображення для відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви щоразу отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Завдяки Dolby Vision та Dolby Atmos ваші фільми, шоу та ігри виглядатимуть і звучатимуть неймовірно. Переглядайте зображення так, яке це було задумано режисером – більше жодного розчарування через надто темні сцени! Чітко чуйте кожне слово. Відчуйте всі звукові ефекти, ніби дія відбувається навколо вас.

Завдяки швидкій, інтуїтивній операційній системі SAPHI користуватися телевізором Philips Smart TV – справжнє задоволення. Насолоджуйтеся чудовою якістю зображення та доступом до зрозумілого меню у вигляді піктограм натисненням однієї кнопки. Легко керуйте телевізором і виконуйте швидку навігацію популярними додатками Philips Smart TV.

Телевізор Philips дозволяє вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. З’єднання HDMI із підтримкою VRR та налаштування низької затримки автоматично активуються під час увімкнення консолі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 92 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Модельний рік | 2022 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 1447.5 мм |
| Висота | 837 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | LCD |
| Операційна система | SAPHI |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2/T2-HD |
| VESA | 200x200 |
| Діагональ екрана | 65 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | USB 2.0 x 2 |
| Форма екрана | пряма |
| Аудіокодери | Dolby Atmos |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 21 |
| Рік моделі | 2022 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Енергоспоживання | 92/0.5 Вт |
| Центральний процесор | Pixel Precise Ultra HD |
| Кількість ядер | 2 |
| Розмір | 1447.5 x 837.3 x 88 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |