21 999 ₴
15 999 ₴
Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією квантових точок Quantum Dot Color. Кожен кадр насичений кольорами, яскравий, реалістичний, а всі кольори — від найнепомітніших до найяскравіших — вирізняються.

Завдяки нашому натхненному кінематографічними технологіями комплексному рішенню HDR, зокрема із 4K HDR Immersive і Dolby Vision™, яскраві ділянки стають у 40 разів яскравішими, а темні вдесятеро темнішими, порівнюючи зі стандартним зображенням, що гарантує вам дивовижну яскравість, насиченіші кольори, глибоку контрастність і живі, реалістичні зображення.

Технологія Dolby Atmos забезпечує максимальне занурення в атмосферу та дає змогу відчувати та чути звуки зусібіч. Насолоджуйтесь об’ємним, природним і реалістичним звуком. Він такий реалістичний, що ви відчуєте кожну мить, ніби всі події відбуваються з вами.

Вам пропонується найбільш інтуїтивно зрозуміла, повністю настроювана та безпечна операційна система на новітній платформі VIDAA Smart, яка дає змогу дивитись улюблений контент так, як вам зручно. Доступ до всіх ваших улюблених розваг від Disney+, Netflix, Prime Video, YouTube тощо.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 42 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | VIDAA |
| Модельний рік | 2024 |
| Зображення | |
| Яскравість | 275 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 14 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 963 мм |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Тип пульта | інфрачервоний |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 300x200 |
| Діагональ екрана | 43 |
| Динаміки, Вт | 14 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | AV Composite In 3.5 mm jack x 1 |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Чехия |
| Вага (кг) | 8 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ / Dolby Vision |
| Енергоспоживання | 42 Вт |
| Контраст | 4000:1 |
| Розмір | 963x560x74 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | VIDAA U7.6 |