



46 988 ₴
29 999 ₴
.png)
Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент на стримінгових сервісах, чи граєте в улюблені відеоігри, чи дивитеся спортивні трансляції.

Сконцентровані зони світлодіодів із точним керуванням відображають ультраглибокі чорні та чисті білі кольори, що дає змогу насолоджуватися контентом із надвисокою контрастністю.

Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.


Ваші секретні дані, такі як пін-коди або паролі, захищені кількома рівнями програмного та апаратного забезпечення. Безпека Samsung Knox захищає домашні IoT-пристрої, під’єднані до телевізора, і автоматично блокує запуск несанкціонованих шкідливих застосунків або доступ до фішингових сайтів.

Насолоджуйтесь неймовірним звучанням із технологією Dolby Atmos, яка занурить вас у подію за допомогою багатовимірного звуку.

Перемагайте всіх ворогів на шаленій швидкості. Завдяки вдосконаленим алгоритмам ігровий процес у 4K 120 Гц став надзвичайно правним, без затримок та розривів кадрів.

Завдяки вбудованому у телевізор SmartThings Hub ви можете легко підключати та керувати смартпристроями, сумісними зі стандартами Matter та HCA, без необхідності використання будь-яких додаткових девайсів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 69 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Tizen |
| Модельний рік | 2024 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1114 мм |
| Висота | 645 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 200x200 |
| Діагональ екрана | 50 |
| Динаміки, Вт | 40 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | Satellite In x 2 |
| Аудіокодери | Dolby Digital Plus / Q-Symphony |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Вага (кг) | 13.5 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HDR10+ / HDR10+ Adaptive / HDR10+ Gaming / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Енергоспоживання | 69/0.3 Вт |
| Центральний процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1114x645x54 мм |
| Версія операційної системи | Tizen 8.0 |