Унікальна технологія підсвічування забезпечує безкомпромісний контраст, яскравість і рівномірність для неймовірного перегляду в будь-якому середовищі.

Відчуйте реалістичну якість зображення з яскравим глибоким кольором і вражаючим контрастом.
.jpg)
З 4K HDR PREMIUM 1300 насолоджуйтесь деталями зображення, вражаючою яскравістю, надзвичайно глибоким чорним кольором і точними яскравими кольорами.

144 Гц дисплей TCL для неперевершеного руху на зображеннях, що швидко рухаються.

Є багато способів отримати найкращу якість зображення HDR на телевізорі: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION і DOLBY VISION IQ. Цей телевізор TCL підтримує їх усіх!

Звук ніколи не звучав так добре. Відчуйте глибший зв'язок з історіями та музикою, які ви любите, зі звуком, який рухається навколо вас із захоплюючим реалізмом.
.jpg)
Google TV об'єднує фільми, шоу, телепрограми тощо з усіх ваших додатків і підписок і організовує їх саме для вас.
.jpg)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Google TV |
| Модельний рік | 2023 |
| Зображення | |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 6000 |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 1668 мм |
| Висота | 966 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Вага | 28.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Покриття екрана | глянсове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 400х400 |
| Діагональ екрана | 75 |
| Динаміки, Вт | 30 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Підтримка HDR | Да |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Частота оновлення (Гц) | 144 |
| Роз'єми | AV Composite In 3.5 mm jack x 1 |
| Форма екрана | пряма |
| Аудіокодери | Dolby Atmos |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 28.5 |
| Рік моделі | 2023 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / Dolby Vision IQ / HDR10 / HLG |
| Енергоспоживання | 140 Вт |
| Контраст | 6000:1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1668 x 966 x 73 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |