Ідеальна окраса вашої кімнати з витонченим стилем, що гармоніює з будь-яким інтер’єром і забезпечує реалістичне зображення та насичений звук.

Усі елементи дизайну нашого нового телевізора з витонченим дизайном – форма, матеріали, кольори й поверхня – зроблено так, щоб він бездоганно пасував до інтер’єру, стін і системи домашнього кінотеатру у вашій оселі.

Неперевершене зображення. Безмежно глибокі темні відтінки й надзвичайна деталізація зображення на OLED-екрані забезпечують приголомшливі текстури та реалістичність.

Заповніть кожен куточок кімнати кінематографічним звуком. Поєднання телевізора BRAVIA з пристроєм BRAVIA Theatre створює атмосферу кінотеатру з неперевершеним звуком і зображенням у власній оселі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Модельний рік | 2024 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1442 мм |
| Висота | 829 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | OLED |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | Analog / ATSC / Clear QAM / ATSC 3.0 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 65 |
| Динаміки, Вт | 50 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | HDMI 2.0 x 2 |
| Форма екрана | пряма |
| Внутрішня пам'ять | 32 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 23 |
| Рік моделі | 2024 |
| Центральний процесор | Cognitive Processor XR |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1442 x 829 x 37 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |