259 999 ₴
Живі кольори. Яскравість. Чіткість. Переглядайте захопливі зображення з реалістичною глибиною на екрані Full Array LED на базі процесора Cognitive Processor XR.
Процесор Cognitive Processor XR керує підсвічуванням Full Array LED за зонами для неймовірно реалістичної контрастності одночасно на світлих і темних ділянках.
Незалежно від контенту, що переглядається, процесор Cognitive Processor XR відтворює звук в ідеальній синхронізації з тим, що відбувається на екрані.
Телевізори BRAVIA XR передають приголомшливу графіку та звукові ландшафти сучасних ігор. Хочете більшого? Підключіть консоль для повного занурення.
Витонченість, вишуканість і плавність ліній. Але справжня краса цього телевізора полягає в тому, що він дає змогу зосередитися на головному - на зображенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 98 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Google TV |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 2199 мм |
| Висота | 1255 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Комплектація | UA |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 400x600 |
| Діагональ екрана | 98 |
| Динаміки, Вт | 40 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | RS232 (C) x 1 |
| Форма екрана | пряма |
| Внутрішня пам'ять | 32 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 67 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / Dolby Vision |
| Центральний процесор | Cognitive Processor XR |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 2199 x 1255 x 85 мм |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |
| Тип пульта | інфрачервоний |