



69 999 ₴
53 199 ₴
Технологія Mini-LED поєднує окремі маленькі (менші за рисинку) світлодіоди, групуючи їх у мініатюрні зони затемнення. Завдяки окремим зонам затемнення ця нова технологія забезпечує неймовірний рівень регулювання яскравості, контрасту та кольору. У такий спосіб вона пропонує користувачам новий рівень деталізованого, винятково якісного та реалістичного зображення з неймовірним чорним кольором.

Процесор Hi-View Engine Hisense робить кожен день кращим, використовуючи найновітнішу технологію обробки штучним інтелектом. Автоматична оптимізація зображень і звуку в режимі реального часу, покадрово, з ідеальним налаштуванням кожного кадру, зокрема роздільної здатності, яскравості, контрастності, кольору, руху, глибини та деталізації, що забезпечує яскраве та реалістичне зображення.

Насолоджуйтеся реалістичними кольорами з нашою технологією Quanum Dot і телевізорами Mini-LED. Завдяки більш як мільярду відтінків кольорів ви зможете відчути та насолоджуватися ними в їх найсправжнішому та найприроднішому вигляді.


Для перегляду контенту в найкращому світлі, телевізор Hisense пропонує повний набір технологій розширеного динамічного діапазону (HDR), призначених для покращення яскравості, кольору та контрастності зображення незалежно від джерела. Таким способом ви завжди переглядатимете контент із зображенням захоплюючої якості. Технологія Dolby Vision IQ на цьому не зупиняється та інтелектуально оптимізує ваш телевізор відповідно до ваших умов освітлення для забезпечення найякіснішого зображення щоразу в кожній кімнаті.

Режим гри Plus автоматично вмикається, коли ігрове з’єднання виявляється за допомогою автоматичного режиму низької затримки (ALLM), забезпечуючи максимально плавний ігровий процес із наднизькою затримкою вхідного сигналу. Нехай телевізор Hisense допоможе перенести ваш ігровий процес на новий рівень, надаючи вам повний контроль над ним.

Тепер ви зможете побачити та почути деталі, яких раніше бракувало. Пориньте в атмосферу улюблених серіалів і фільмів, переглядаючи їх у форматі Dolby. Dolby створює глибший зв’язок з улюбленими історіями та персонажами й піднімає перегляд улюблених серіалів і найкращих фільмів на сайтах потокового мультимедіа на новий рівень.

Вітаємо в майбутньому телевізорів! Наша сучасна операційна система бездоганно об’єднує ваш улюблений міжнародний і місцевий контент, налаштований відповідно до ваших унікальних уподобань і який легко знайти. Пориньте у світ нескінченних розваг, де ви зможете переглядати найпопулярніші серіали, фільми-блокбастери тощо — усе це налаштовано відповідно до ваших уподобань і зі зручним доступом. Покращуйте перегляду вже сьогодні та керуйте розважальними можливостями!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Чехія |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | VIDAA |
| Тип телевізора | Mini LED |
| Зображення | |
| Яскравість | 700 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Час відгуку | 8.5 мс |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1449 мм |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Вага | 24.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | ULED |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 400x600 |
| Діагональ екрана | 65 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Частота оновлення (Гц) | 144 |
| Роз'єми | AV Composite In 3.5 mm jack x 1 |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Вага (кг) | 24.5 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HDR10+ / Dolby Vision / Dolby Vision IQ / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Енергоспоживання | 80/0.5 Вт |
| Контраст | 4000:1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1449 x 843 x 57 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | VIDAA U7.6 |