Перший у своєму роді чіпсет для OLED, який змінює уявлення завдяки глибокому навчанню, відмінною графікою та неперевершеною швидкістю.



Покращений алгоритм підвищення світлового потоку та архітектура керування світлом дозволяють збільшити яскравість на 150%.




Завжди актуальний з новими функціями та покращеннями

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 97 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | webOS |
| Модельний рік | 2024 |
| Зображення | |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Час відгуку | 0.1 мс |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Розміри | |
| Ширина | 2154 мм |
| Висота | 1240 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | OLED |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| VESA | 400x600 |
| Діагональ екрана | 97 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 144 |
| Роз'єми | S/PDIF x 1 |
| Аудіокодери | DTS: X |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 57 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 Pro / HLG / Dolby Vision IQ |
| Центральний процесор | α11 AI Processor 4K |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 2154 x 1240 x 27.9 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | webOS 24 |
| Тип пульта | Bluetooth |