


218 531 ₴
134 443 ₴
Технологія Cognitive Processor XR у телевізорах BRAVIA XR відкриває новий рівень якості зображення та звуку. Вона враховує особливості зору й слуху людини, забезпечуючи перегляд із неперевершеним ефектом присутності.

Насолоджуйтеся глибоким реалістичним зображенням. Наш революційний процесор здійснює перехресний аналіз даних зображення подібно до ока людини, оптимізуючи сотні тисяч елементів за лічені секунди. У поєднанні з дисплеєм Full Array LED ця технологія забезпечує реалістичне відтворення та природну контрастність.

Передова технологія динаміків і процесор Cognitive Processor XR перетворюють будь-який звук на об’ємний, забезпечуючи точне й чисте звучання для будь-якого контенту. Ідеально синхронізовані зображення та звук дарують неперевершені враження від перегляду.

Знаходьте контент за допомогою голосу. Знаходьте контент, промовляючи його назву, або отримуйте рекомендації, наприклад, запитавши про науково-фантастичні телепередачі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Діагональ екрану | 85 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Модельний рік | 2022 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1889 мм |
| Висота | 1086 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | LCD |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 400x400 |
| Діагональ екрана | 85 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Підтримка HDR | Да |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | CI+ 2.0 x 1 |
| Форма екрана | пряма |
| Внутрішня пам'ять | 16 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 53 |
| Рік моделі | 2022 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Центральний процесор | Cognitive Processor XR |
| Розмір | 1889 x 1086 x 56 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |