



28 380 ₴
20 999 ₴

Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати Ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.

Технологія квантових точок забезпечує наше найкраще зображення. Завдяки 100% колірному охопленню, технологія квантових точок вловлює світло і перетворює його на захоплюючі кольори, які залишаються справжніми на різних рівнях яскравості.


One UI на базі Tizen дозволяє персоналізувати екран під ваші власні потреби. Завдяки ОС Tizen від Samsung, він підтримує всі найновіші інноваційні функції Samsung. Ваше користування також захищено за допомогою Samsung Knox на всіх пристроях SmartThings. Крім того, One UI на базі Tizen підтримуватиме оновлення ОС Tizen протягом наступних 7 років.
Завдяки вбудованій службі доступу Smart Hub ваш телевізор може підключати і керувати розумними пристроями – навіть тими, що вимагають сумісності з Matter і HCA. Ви також можете отримувати сповіщення про свої пристрої прямо з екрана, включаючи 3D-мапу, яка показує всю систему розумного будинку з першого погляду.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Tizen |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Ширина | 1120 мм |
| Висота | 647 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| VESA | 200x200 |
| Діагональ екрана | 50 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | CI+ 1.4 |
| Аудіокодери | Active Voice Amplifier / Q-Symphony |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Вага (кг) | 9.5 |
| Рік моделі | 2025 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) / HDR10+ / HDR10+ Adaptive |
| Центральний процесор | Q4 AI Processor |
| Розмір | 1120.3 x 647 x 60 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | One UI Tizen |
| Тип пульта | Bluetooth |