



146 999 ₴
105 999 ₴
авдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент стримінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри, чи дивитеся спортивні трансляції.

Еволюція Neo QLED відбувається завдяки технології Quantum Matrix, яка точно керує запатентованими мінісвітлодіодами Quantum Mini. Таке надточне керування світлом забезпечує прекрасну деталізацію як у темних, так і найяскравіших сценах.

Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок і розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами і неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор із роздільною здатністю до 4K 144 Гц.
Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Tizen |
| Модельний рік | 2024 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1668 мм |
| Висота | 967 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 400х400 |
| Діагональ екрана | 75 |
| Динаміки, Вт | 70 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Частота оновлення (Гц) | 144 |
| Роз'єми | Satellite In x 2 |
| Аудіокодери | Dolby Digital Plus / Q-Symphony |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Вага (кг) | 32 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HDR10+ / HDR10+ Adaptive / HDR10+ Gaming / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1668.78 x 957.58 x 27.94 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | Tizen 8.0 |