44 801 ₴
27 999 ₴

Технологія TRILUMINOS Display в комбінації з фірмовими процесорами X1 розширює колірний спектр, що відтворюється, завдяки чому телевізори передають більше відтінків, ніж звичайні. Ця технологія аналізує дані кожного зображення та оптимізує його, щоб кольори виглядали ще натуральнішими та реалістичнішими.

Висока контрастність робить картинку неймовірно реалістичною. Це можливо завдяки технології Full Array LED, яка забезпечує затемнення чи освітлення окремих груп світлодіодів. Для покращення контрастності також використовується X-tended Dynamic Range™9, яка регулює яскравість, щоб уникнути появи відблисків на екрані при яскравому освітленні та передати насичені тони у темному приміщенні.

4K HDR-процесор X1™ забезпечує приголомшливе зображення в 4K10 - багате, деталізоване, реалістичне, з текстурами. А завдяки технології підвищення роздільної здатності 4K X-Reality™ PRO будь-яке відео, зняте у форматі 2K або Full HD, виглядає майже так само якісно та реалістично, як у 4К.

Технологія Object-based HDR remaster аналізує кольори окремих об'єктів та коригує їхню контрастність. Цим телевізори вигідно відрізняються від звичайних, які регулюють контрастність лише по одній кривій чорно-білих тонів. Індивідуальна обробка елементів робить текстури детальнішою, посилює глибину та реалістичність зображення.

Динаміки традиційних телевізорів зазвичай розташовані внизу екрана, тому часто відбувається розсинхронізація зображення та звуку. Система Acoustic Multi-Audio™ використовує два ВЧ-динаміки на задній панелі телевізора, щоб забезпечити ефект повного занурення та переміщення звуку залежно від того, де на екрані відбувається дія.

Тонка алюмінієва рамка не відвертає зображення на екрані.

Тонка металева підставка виконана в стилі мінімалізму і чудово вписується у сучасний інтер'єр.

Практично миттєво знаходите улюблені фільми та передачі: просто скажіть, що ви хочете подивитися. Завдяки голосовому пошуку вам більше не доведеться витрачати час на пошук контенту вручну та незручний набір тексту.

У цьому телевізорі Android Smart TV є передова система керування голосом - тепер ви можете шукати фільми та телепередачі в додатках і каналах мовлення, просто вимовляючи їх назви.

4K-телевізори Sony BRAVIA на базі ОС Android дають вам можливість насолоджуватися величезною кількістю програм, які зроблять ваше життя яскравішим та цікавішим.

Всі програми відкриваються в два рахунки - так, Netflix запускається в 3 рази швидше. Перемикання між програмами також відбувається миттєво.

Ви можете просто попросити свій телевізор із програмою Google Assistant підключитися до інших смарт-пристроїв, наприклад камер спостереження та приладів. Це дуже просто, і ви гарантовано отримаєте чудові враження.

Підключіть пристрій з підтримкою Alexa до телевізора Sony для простого керування в режимі hands-free. Alexa може включати телевізор, перемикати канали, регулювати гучність тощо.

Підключіть Google Home до телевізора Sony для простого керування в режимі hands-free. З Google Home ви зможете знаходити та транслювати улюблені відео на телевізор Sony за допомогою голосового керування.
Підтримка Apple AirPlay / Apple HomeKitApple AirPlay дозволяє транслювати відео та аудіо з iPhone, iPad та Mac прямо на телевізор. Дивіться на великому екрані фільми та серіали з Apple TV, інших програм або просто з Safari. Показуйте свої фото всім гостям у кімнаті.

За допомогою технології Chromecast можна транслювати відео, ігри та програми з мобільного пристрою на екран телевізора з підтримкою Chromecast без втрати якості. Для цього просто торкніться кнопки трансляції Cast на екрані пристрою Android або iOS і продовжуйте користуватися смартфоном або планшетом, як ви звикли.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Операційна система | Android |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 2 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1231 мм |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | LCD |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 55 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | Satellite In x 2 |
| Форма екрана | пряма |
| Оперативна пам'ять | 3 Гб |
| Внутрішня пам'ять | 16 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 16 |
| Рік моделі | 2020 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Енергоспоживання | 115 Вт |
| Центральний процесор | ARM Cortex-A73 |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1231 x 710 x 70 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | Android 9.0 Pie |
| Тип пульта | Bluetooth |