59 999 ₴
53 000 ₴
Технологія Cognitive Processor XR у телевізорах BRAVIA XR відкриває новий рівень якості зображення та звуку. Вона враховує особливості зору й слуху людини, забезпечуючи перегляд із неперевершеним ефектом присутності.

Насолоджуйтеся глибоким реалістичним зображенням. Наш революційний процесор здійснює перехресний аналіз даних зображення подібно до ока людини, оптимізуючи сотні тисяч елементів за лічені секунди. У поєднанні з дисплеєм Full Array LED ця технологія забезпечує реалістичне відтворення та природну контрастність.

Передова технологія динаміків і процесор Cognitive Processor XR перетворюють будь-який звук на об’ємний, забезпечуючи точне й чисте звучання для будь-якого контенту. Ідеально синхронізовані зображення та звук дарують неперевершені враження від перегляду.

Знаходьте контент за допомогою голосу. Знаходьте контент, промовляючи його назву, або отримуйте рекомендації, наприклад, запитавши про науково-фантастичні телепередачі.

Завдяки надзвичайно тонкій рамці ваші очі фокусуються на зображенні, а не на телевізорі, а компактну підставку створено спеціально для цього телевізора, і вона ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android TV |
| Модельний рік | 2021 |
| Зображення | |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 5600 |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1233 мм |
| Висота | 711 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | LCD |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | Analog / ATSC / Clear QAM / ATSC 3.0 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 55 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | RS232 (C) x 1 |
| Форма екрана | пряма |
| Внутрішня пам'ять | 16 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 17 |
| Рік моделі | 2021 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Центральний процесор | Cognitive Processor XR |
| Контраст | 5600 : 1 |
| Розмір | 1233x711x72 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | Android 10 |
| Тип пульта | Bluetooth |