Найяскравіші та найширші відтінки й тони чудово відображаються на екрані QD-OLED на базі Cognitive Processor XR.
Інтенсивні відтінки чорного підсилюють надзвичайну деталізацію та глибину. Завдяки процесору Cognitive Processor XR можливості відображення QD-OLED досягають найвищого рівня.
Поки перед вашими очима розгортається історія, ви чуєте звукову доріжку, яка точно відповідає тому, що відбувається на екрані. Точно як у кінотеатрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 77 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Модельний рік | 2023 |
| Зображення | |
| Час відгуку | 0.3 мс |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1716 мм |
| Висота | 985 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QD-OLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 77 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Особливості | BRAVIA CAM |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | Satellite In x 2 |
| Форма екрана | пряма |
| Внутрішня пам'ять | 16 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 35 |
| Рік моделі | 2023 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Центральний процесор | Cognitive Processor XR |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1716 x 985 x 35 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |
| Тип пульта | Bluetooth |
| Комплектація | UA |