Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 55 дюймів Samsung QE55QN90F (4K Smart TV QLED 165Hz 60W) (UA)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
Процесор зі штучним інтелектом на базі 128 нейронних мереж покращує якість зображення та звуку до неперевершених висот. Насолоджуйтеся найкращими враженнями від перегляду в 4К в будь-якій ситуації: від перегляду відео на стримінгових сервісах до ігор і спортивних трансляцій.

Насолоджуйтесь улюбленим контентом із новим рівнем деталізації та чіткості. Потужний процесор зі 128 нейронними мережами штучного інтелекту автоматично підвищує роздільну здатність зображення до 4K, зберігаючи його різкість і плавність.

Технологія зменшення відблисків мінімізує відблиски від яскравого середовища, наприклад, освітлення в приміщенні. Тепер ви можете бачити екран чітко, без відблисків, що відвертають увагу та заважають перегляду контенту.
Інтерфейс One UI Tizen забезпечує персональний доступ до всіх функцій екосистеми Samsung. У поєднанні з операційною системою Tizen ви отримуєте сучасний функціонал і повний набір інновацій бренду. Ваші особисті дані надійно захищені завдяки системі безпеки Samsung Knox, яка діє на всіх пристроях, підключених через SmartThings. Крім того, One UI Tizen підтримуватиме оновлення операційної системи Tizen упродовж наступних семи років.
Завдяки вбудованій службі доступу Smart Hub ваш телевізор може підключати і керувати розумними пристроями – навіть тими, що вимагають сумісності з Matter і HCA. Ви також можете отримувати сповіщення про свої пристрої прямо з екрана, включаючи 3D-мапу, яка показує всю систему розумного будинку з першого погляду.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Tizen |
| Зображення | |
| Частота екрану | 165 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1227 мм |
| Висота | 705 мм |
| Глибина | 26.9 мм |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Комплектація | UA |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 200x200 |
| Діагональ екрана | 55 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Частота оновлення (Гц) | 165 |
| Роз'єми | Satellite In x 2 |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / Q-Symphony |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Вага (кг) | 18 |
| Рік моделі | 2025 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HDR10+ / HDR10+ Adaptive / HDR10+ Gaming / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Енергоспоживання | 115 Вт |
| Центральний процесор | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1227.4 x 705.8 x 26.9 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | One UI Tizen |
| Тип пульта | Bluetooth |