Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 75 дюймів TCL 75V6CUA (4K Smart TV WI-FI Bluetooth)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
TCL QLED представляє нове покоління кольорових квантових кристалів, що відрізняються більш стабільним багатошаровим нанозахистом та точністю виготовлення. Кольорові кристали підсилюють яскравість, підкреслюють тонкі деталі та створюють реалістичне зображення з ефектом повного занурення.

TCL вкладає значні ресурси в технологію QLED і має 2 485 патентів. Завдяки відданій команді з майже 100 експертів та міжнародної лабораторії квантових точок TCL продовжує розширювати межі технологій дисплеїв.

Dolby Atmos виходить за рамки традиційних обмежень каналів та забезпечує тривимірне звучання. Ви відчуєте вражаючу чіткість, емоції та поринете в атмосферу, що заповнює весь простір.

Оцініть ігровий процес нового рівня з найкращими технологіями. Розблокуйте передові відео та аудіо технології, випробувайте плавність стрімінгу з TCL Game Master.

Відкрийте для себе нові фільми та серіали серед своїх підписок та доступного контенту. Пропозиції, що базуються на ваших переглядах та уподобаннях, допоможуть легше знайти наступне улюблене шоу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Польща |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Тип телевізора | Qled |
| Зображення | |
| Яскравість | 330 cd/m² |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1666 мм |
| Висота | 958 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 75 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Тип матриці | HVA |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | AV Composite In 3.5 mm jack x 1 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Внутрішня пам'ять | 16 Гб |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 18 |
| Рік моделі | 2025 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HDR10+ / HLG |
| Центральний процесор | 2x ARM Cortex-A75, 2x ARM Cortex-A55 |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1666 x 958 x 75 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |
| Тип пульта | Bluetooth |