Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 65 дюймів LG OLED65C5 (4K Smart TV OLED 144Hz 40W) (UA)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
Наш процесор із вбудованим ШІ аналізує та покращує кожен кадр. Завдяки розпізнаванню облич забезпечується не лише якість 4K, а й виразніша міміка та глибше сприйняття сцени.

Процесор α9 AI Gen8 і наш новий алгоритм підсилення яскравості забезпечують ще яскравіше зображення.

Сертифіковано 100 % Об’єм кольору та 100 % Точність передачі кольору. Насолоджуйтеся точними, яскравими кольорами навіть при сонячному світлі або в темряві.

Легко керуйте телевізором за допомогою пульта AI Magic Remote — жодних додаткових пристроїв не потрібно! Завдяки датчику руху та коліщатку прокрутки ви можете наводити й клацати, як повітряною мишею, або просто використовувати голосові команди.

Легко керуйте різноманітною побутовою технікою LG, а також пристроями Google Home тощо. Скористайтеся максимальною зручністю керування всім будинком за допомогою єдиної інтуїтивно зрозумілої інформаційної панелі.

Телевізор LG OLED та Саундбар LG — ідеальне поєднання, створене для гармонійної роботи й занурення в об’ємне багатоканальне звучання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | webOS |
| Зображення | |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Час відгуку | 0.1 мс |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Розміри | |
| Ширина | 1441 мм |
| Висота | 826 мм |
| Глибина | 45.7 мм |
| Вага | 16.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | OLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 300x200 |
| Діагональ екрана | 65 |
| Динаміки, Вт | 40 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 144 |
| Роз'єми | S/PDIF x 1 |
| Аудіокодери | LG Sound Sync / Sound Mode Sync / Clear Voice Pro |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 16.4 |
| Рік моделі | 2025 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 Pro / HLG / Dolby Vision IQ |
| Центральний процесор | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1441 x 826 x 45.7 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | webOS 25 |
| Тип пульта | Bluetooth |
| Комплектація | UA |