36 999 ₴
28 899 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 65 дюймів TCL 65V6B (4K Smart TV Wi-Fi Bluetooth) (UA)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
4K HDR точно відтворює світлі та темні відтінки з точними кольорами та яскравими деталями зображення.

Розширене покращення кольорів для якості зображення, подібної до HDR.
.jpg)
Завдяки покращеній яскравості та контрастності покращуйте свої розваги та насолоджуйтесь більш деталізованим контентом.

Для геймерів чуйний телевізор так само важливий, як і телевізор з хорошою картинкою. Завдяки HDMI 2.1 і ALLM ви автоматично відчуєте найнижчу затримку та найкращі налаштування зображення для ігор.

Насолоджуйтесь повним, насиченим звуком, який створює захоплюючий кінематографічний об'ємний звук.

Google TV об'єднує фільми, шоу, прямі трансляції та інші програми з усіх ваших додатків і підписок і впорядковує їх спеціально для вас.
.jpg)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Ширина | 1445 мм |
| Висота | 838 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Вага | 14.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Комплектація | UA |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 400х300 |
| Діагональ екрана | 65 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | HDMI 1.4 x 1 |
| Аудіокодери | Dolby Audio |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 14.1 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Енергоспоживання | 80/0.5 Вт |
| Розмір | 1445 x 838 x 73 мм |
| Версія операційної системи | Android TV (Google TV) |
| Тип пульта | Bluetooth |