Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 77 дюймів LG OLED77G5 (4K Smart TV OLED 165Hz 60W) (UA)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
Процесор alpha 11 AI Gen2 підвищує якість зображення до 4K з приголомшливими кольорами та яскравістю. Система штучного інтелекту сприймає об’єкти з точністю до пікселя, підвищивши якість зображення для найкращих вражень від перегляду.

Процесор alpha 11 AI Gen2, нова структура випромінювання світла й архітектура керування освітленням забезпечують утричі яскравіші візуальні ефекти.

Ідеальний чорний колір сертифікований UL та забезпечує справжній рівень чорного, покращуючи яскравість і контрастність, незалежно від того, чи навколо вас яскраво, чи темно.

Легко керуйте телевізором за допомогою пульта AI Magic Remote — жодних додаткових пристроїв не потрібно! Завдяки датчику руху та коліщатку прокрутки ви можете наводити й клацати, як повітряною мишею, або просто використовувати голосові команди.

Насолоджуйтесь кожною звуковою деталлю завдяки збалансованому аудіо зі штучним інтелектом. Технологія AI Object Remastering виокремлює голоси, музику та звукові ефекти, оптимізуючи їх для максимальної чіткості й створюючи найкращий звуковий досвід.

Вузькі рамки та безшовний дизайн гарантують відсутність щілин, коли ви кріпите телевізор на стіну.

Грайте в тисячі ігор прямо на телевізорі LG з доступом до програм GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut, Boosteroid! Насолоджуйтеся широким розмаїттям ігрових вражень – від ігор AAA з геймпадом до звичайних ігор, у які можна грати за допомогою пульта дистанційного керування.

Насолоджуйтесь іграми на найвищому рівні завдяки сумісності з G-Sync, частоті оновлення 165 Гц з VRR, часу відгуку пікселя 0,1 мс, підтримці AMD FreeSync Premium і сертифікації ClearMR 10000. Грайте без затримок і розмиття зображення.

Насолоджуйтеся переглядом фільмів у домашньому кінотеатрі в режимі FILMMAKER MODE з функцією компенсації навколишнього освітлення, яка підлаштовується під навколишнє освітлення для забезпечення якості зображення, що відповідає найвищим стандартам кінематографістів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 77 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | webOS |
| Зображення | |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Час відгуку | 0.1 мс |
| Частота екрану | 165 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Розміри | |
| Ширина | 1712 мм |
| Висота | 983 мм |
| Глибина | 25.434 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | OLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 77 |
| Динаміки, Вт | 60 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 165 |
| Роз'єми | S/PDIF x 1 |
| Аудіокодери | DTS: X |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 34 |
| Рік моделі | 2025 |
| Технології поліпшення зображення | HLG (Hybrid Log Gamma) / Dolby Vision / Dolby Vision IQ / HDR10 |
| Енергоспоживання | 101/0.5 Вт |
| Центральний процесор | α11 Gen2 4K AI Processor |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1712 x 983 x 25.4 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | webOS 25 |