


26 499 ₴
21 899 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 43 дюйми Samsung QE43Q8F (4K Smart TV QLED Wi-Fi Bluetooth) (UA)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
Технологія Quantum Dot гарантує найкраще зображення. Завдяки 100% колірному об'єму технологія Quantum Dot уловлює світло і перетворює його на захоплюючі кольори, які зберігають свою оригінальну насиченість за умов будь-якого рівня освітленості.

Потужне масштабування зображення до роздільної здатності 4K гарантує вам можливість перегляду улюбленого контенту з роздільною здатністю 4K.

Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
.jpg)

Насолодіться чітким зображенням завдяки Покращеній плавності рухів з Motion Xcelerator, яка автоматично оцінює та прогнозує рух між кадрами, покращуючи плавність переміщення зображення на екрані.

Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Технологія Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора і саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Споживана потужність | 51 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Tizen |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 965 мм |
| Висота | 559 мм |
| Глибина | 26.7 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| VESA | 200x200 |
| Діагональ екрана | 43 |
| Динаміки, Вт | 20 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | USB 2.0 x 2 |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / Q-Symphony |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Вага (кг) | 8 |
| Рік моделі | 2025 |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) / HDR10+ / HDR10+ Adaptive |
| Енергоспоживання | 51/0.5 Вт |
| Розмір | 965.5 x 559.4 x 25.7 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Тип пульта | Bluetooth |
| Комплектація | UA |