115 000 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Телевізор 65 дюймів Sony BRAVIA K-65XR8A (4K Smart TV OLED 120Hz 50W WI-FI Bluetooth) (UA)»

1 500 ₴
Безкоштовна доставка
2 500 ₴
Гарантія 2 роки
Телевізор Sony K-XR8A базується на технології OLED — революційному напрацюванню, яке створило справжній фурор на ринку та назавжди змінило підхід до відтворення зображення. Завдяки пікселям OLED, що самопідсвічуються, телевізори з цією технологією можуть відображати значно насиченіші кольори, зокрема генерувати яскраві відблиски поруч з ідеальним чорнильним чорним, що дозволить бачити більше деталей в кожному кадрі.

Оскільки OLED-панель K-XR8A не використовує локальне затемнення, а натомість має окремі 8 мільйонів пікселів, які здатні самостійно регулювати свою яскравість, телевізор не страждає від проблем з неточністю в роботі матриці та позбавлений ризику так званих “засвітів”. Він також сумісний з найпопулярнішими форматами HDR і постачається з фірмовою технологією XR Contrast Booster, завдяки чому екран телевізора розквітає палітрою гіперреалістичних кольорів.

Серцем Sony K-XR8A є фірмовий чипсет серії XR, в якому кращі спеціалісти компанії поєднали провідні алгоритми для поліпшення візуальної та звукової частини контенту. Чіп імітує процес обробки інформації людським мозком та оптимізує матеріал таким чином, щоб він був не просто максимально легким для сприйняття, але й викликав якомога більше емоцій при перегляді.

В оригінальному Sony K-XR8A використовується операційна система Google TV — швидка та зручна платформа, в якій поєднуються фільми, шоу, ігри та багато іншого з ваших програм і підписок. Систему можна легко налаштувати та контролювати за допомогою облікового запису Google, а сама платформа надає рекомендації щодо вмісту на основі ваших вподобань.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Модельний рік | 2024 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 1442 мм |
| Висота | 829 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | OLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-C/T2/S/S2 |
| VESA | 300x300 |
| Діагональ екрана | 65 |
| Динаміки, Вт | 50 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 4К Ultra HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA |
| Частота оновлення (Гц) | 120 |
| Роз'єми | HDMI 2.1 x 4 |
| Аудіокодери | Dolby Atmos / DTS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Вага (кг) | 23 |
| Рік моделі | 2024 |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision / HDR10 / HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Центральний процесор | Sony Cognitive XR |
| Кількість ядер | 4 |
| Розмір | 1442 x 829 x 37 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Версія операційної системи | Google TV (Android TV 12) |
| Комплектація | UA |