15 000 ₴
10 999 ₴
S4K вирізняється безрамковим металевим корпусом, який поєднує елегантність із захопливим ефектом занурення. Тонкий профіль підкреслює вишуканий стиль і гармонійно доповнює будь-який інтер’єр. Час відчути поєднання естетики та інновацій разом із S4K.

TCL впевнено утримує лідерство в розвитку QLED-технологій, інвестуючи значні ресурси в інновації. Компанія володіє 2485 патентами, має команду майже зі 100 висококваліфікованих фахівців та міжнародну лабораторію квантових точок, постійно розширюючи межі можливостей сучасних дисплеїв.

Він підтримує декодування HDR10-контенту, інтелектуальний аналіз зображень у різних сценах та динамічне налаштування сигналу зображення для покращення контрастності. Це гарантує, що навіть під час перегляду джерел, що не підтримують HDR, користувачі можуть насолоджуватися візуальною якістю, подібною до HDR-контенту..

Відчуйте потужний і чистий звук завдяки Dolby Audio. Технологія створює ефект повного занурення з чіткими діалогами, насиченими деталями та об’ємним звучанням. Чи то динамічна гра, чи улюблений серіал — кожна сцена звучить по-справжньому яскраво.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Ширина | 715 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Тип | QLED |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| VESA | 100x100 |
| Діагональ екрана | 32 |
| Динаміки, Вт | 16 |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 HD |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi / Bluetooth / DLNA / Miracast |
| Підтримка HDR | Да |
| Частота оновлення (Гц) | 60 |
| Роз'єми | HDMI 1.4 x 2 |
| Форма екрана | пряма |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Контраст | 3000:1 |
| Розмір | 715x180x465 мм |
| Комплектація | UA |