EcoFlow RIVER 3 UPS – це портативна зарядна станція, оснащена функцією безперебійного живлення (UPS), що забезпечує надійне електропостачання за будь-яких умов. З ємністю 245 Вт ця станція ідеальна для використання вдома, в офісі або під час подорожей, адже підтримує роботу більшості побутових приладів та електроніки. Станція живить до 99% пристроїв.

У разі відключення електроенергії RIVER 3 UPS за 10 мс автоматично перемикається на живлення від вбудованої батареї, забезпечуючи роботу важливої техніки без перерви.

Станція може одночасно заряджати кілька пристроїв завдяки USB-виходам Type-A і Type-С, а також розетці AC 230В. Технологія X-Stream дозволяє зарядити RIVER 3 UPS до 80% всього за 1 годину від мережі.

Крім зарядки від мережі, пристрій можна заряджати від сонячних панелей і автомобільної розетки, що робить його ідеальним вибором для автономного використання.

EcoFlow RIVER 3 UPS оснащена літій-залізо-фосфатною батареєю (LiFePO4), яка забезпечує до 3000 циклів зарядки, а захист за стандартом IP54 гарантує стійкість до вологи і пилу.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Циклы зарядки | 3000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.5 |
| Время зарядки | 1 час (розетка) / 2,8 часа (прикуриватель) / 2,6 часа (солнечная панель) |
| Емкость батареи | 245 Вт/год |
| Количество розеток | 1 шт. (230 В) |
| Мощность зарядки | 320 Вт (розетка) / 110 Вт (солнечная панель) / 100 Вт (прикуриватель) |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Пиковая мощность | 600 Вт |
| Размер | 255 x 212 x 113 мм |
| Разъемы | C13/14 (зарядка) |
| Температура эксплуатации | 0 °C до +45 °C |
| Форма выходного сигнала | синусоида (PSW) |
| Функция ИБП | так / 20 мс / |
| Цвет | Черный |