EcoFlow RIVER 3 Max зі знімною інтелектуальною додатковою батареєю — справжня міць серед компактних електростанцій. З ємністю 572 Вт·год і номінальною потужністю 600 Вт, станція легко справляється з більшістю завдань.
Завдяки технології X-Boost пристрій здатний підтримувати роботу 90% побутових пристроїв потужністю до 1200 Вт. Вбудований світловий датчик забезпечує подвійною енергією навіть у найтемніших умовах.Станція живить до 99% ваших пристроїв.

Серія RIVER 3 — це висококласне рішення для джерел безперебійного живлення (ДБЖ), спеціально створене для роботи з чутливими пристроями. Вона забезпечує автоматичне перемикання між зовнішньою мережею та батареєю зарядної станції за менш ніж 10 мс, стабільну вихідну потужність, інтелектуальні повідомлення про перебої в електропостачанні та зручну конструкцію, оптимізовану для використання в ДБЖ

Завдяки інноваційній технології X-GaNPower, станція демонструє видатну енергоефективність, що дозволяє значно продовжити час роботи малопотужних пристроїв. При цьому пристрій зберігає компактний дизайн та мінімальний рівень шуму — всього 30 дБ. RIVER 3 Max на 33% менша за розміром, ніж аналогічні станції у середньому по галузі.
Від мережі змінного струму. Завдяки технології X-Stream RIVER 3 Max може зарядитися усього за 1 годину від мережі змінного струму.
Від сонячних панелей.Від сонячних панелей RIVER 3 Max може зарядитися усього протягом 1,5 години.
* На швидкість заряджання можуть впливати різні фактори: потужність сонячної панелі, освітленість та кут падіння світла, температура навколишнього середовища.
** Сонячні панелі продаються окремо.
Від автомобільної зарядки. Зарядну станцію RIVER 3 Max можна заряджати від автомобільного акумулятора під час поїздки.
Від генератора. RIVER 3 Max може відновити свій заряд за допомогою генератора (бензин/газ) усього протягом 1 години.
EcoFlow використовує сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4), що забезпечують 3000+ циклів заряджання протягом 10 років, допоки ємність станції не сягне 80%.

Крім цього серія зарядних станцій RIVER 3 оснащена технологією X-Guard, що включає 40 заходів безпеки і захищає акумулятор від різних ризиків пов’язаних зі струмом, напругою та температурою.

Ступінь захисту акумулятора сягає IP54, що захищає від пилу та мінімізує пошкодження від води. Міцний вогнестійкий корпус розрахований на суворі умови експлуатації, і навіть після падіння з висоти 1,5 метра RIVER 3 Max залишиться неушкодженим.

Керувати RIVER 3 Max можна через Bluetooth та Wi-Fi завдяки додатку EcoFlow. Додаток надає широкий набір налаштувань, включаючи керування швидкістю заряджання, режим енергозбереження, а також сповіщення про низький рівень заряду батареї зарядної станції.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Циклы зарядки | 3000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 |
| Время зарядки | 60 мин (розетка) / 156 мин (солнечная панель) / 168 мин (прикуриватель) |
| Емкость батареи | 572 Вт/ч |
| Количество розеток | 3 шт. 230V/400V |
| Мощность зарядки | 320 Вт (розетка) / 110 Вт (солнечная панель) / 100 Вт (прикуриватель) |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Пиковая мощность | 1200 Вт |
| Размер | 234 x 224 x 255 мм |
| Разъемы | Входы от солнечных панелей |
| Температура эксплуатации | 0 °C до +45 °C |
| Форма выходного сигнала | синусоида (PSW) |
| Функция ИБП | да / 10 мс / |
| Цвет | Черный |