Портативна електростанція ALLPOWERS має 2 розетки змінного струму (220 В-240 В 600 Вт, 1200 Вт пікова потужність), 2 порти USB-C, 2 порти USB-A, 1 автомобільний прикурювач (12 В/10 А) і бездротовий зарядний пристрій потужністю 15 Вт. З потужністю до 600 Вт, зовнішній генератор ALLPOWERS R600 спеціально розроблений для заряджання чайників, соковижималок, ноутбуків, автомобільних холодильників, дронів та інших зовнішніх електронних пристроїв, забезпечуючи безтурботне живлення ваших пригод на свіжому повітрі.

Повністю зарядіть портативну зарядну станцію за допомогою розетки змінного струму всього за 1 годину за допомогою технології швидкої зарядки ALLPOWERS, без громіздких блоків живлення, лише за допомогою одного кабелю для зарядки R600 з максимальною потужністю 400 Вт. Примітка: на даний момент деякі мобільні телефони можуть не підтримувати бездротову зарядку через товщину камери.

Інтуїтивно зрозумілий додаток забезпечує справді зручне користування на кінчиках ваших пальців, надаючи швидший доступ до R600 через Bluetooth у радіусі 5–10 метрів і дозволяючи вам контролювати його 24 години на добу.

Оснащений батареями LFP, R600 можна використовувати та заряджати понад 3500 разів, перш ніж він досягне 80% ємності. Це еквівалентно майже 10 рокам регулярного використання. Портативний генератор R600 оснащений вдосконаленою системою захисту BMS, яка контролює напругу, струм і температуру, щоб забезпечити безперебійну роботу батареї LFP протягом багатьох років.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Allpowers |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5.5 |
| Емкость батареи | 299 Вт/час |
| Количество розеток | 2 шт на 16 А |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Пиковая мощность | 1200 Вт |
| Размер | 193х 190х 284 мм |
| Разъемы | USB Type-A - 2x(15W Max) |
| Температура эксплуатации | 0 °C до +40 °C |
| Форма выходного сигнала | синусоида (PSW) |
| Цвет | серый / чёрный |